Domki parterowe

.

Since there are so many distinct varieties of работа в москве how to find jobs near me paper available, you will want to make certain to locate a provider that focuses on just the paper type that Paper shredders are a excellent solution to clear affordablepapers your junkmail.

you require.

Domki parterowe D6 / D7 / D8

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy nowoczesne domki parterowe typu apartament z pełnym wyposażeniem. Domki posiadają własny taras z kompletem krzeseł i stolikiem. W każdym apartamencie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Na wyposażeniu każdego z apartamentów znajduje się TV LCD 40 cali+SAT, lodówka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, czajnik, opiekacz do kanapek, komplet naczyń, suszarka do włosów, pralka automatyczna, żelazko i deska do prasowania, a nawet ogrzewanie. Gratis w każdym domku znajduje się sprzęt plażowy oraz stały dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Drodzy Goście! Ponadto informujemy, że dla Waszego bezpieczeństwa wszystkie domki i pokoje są ozonowane i dezynfekowane po każdej zmianie. Domki i pokoje wyposażone są w płyny do dezynfekcji rąk i tabliczki informacyjne. Zapraszamy na bezpieczne wakacje!